| Сейнт Китс - гледка от Тимоти хил |
Пътешествия на стоп през Африка, Азия, Латинска Америка, Европа. Велопътешествие до Нордкап, Норвегия и обратно. Пеша по Ком-Емине и Камино де Сантяго.
Показват се публикациите с етикет Сейнт Китс и Невис. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет Сейнт Китс и Невис. Показване на всички публикации
Снимки от Сейнт Китс
Ето снимки от Сейнт Китс, в предната публикация не успях да ги сложа. Нямам време да пиша в момента, по цял ден сме на марининте да търсим лодки. Адски трудно и изнервящо е, няма нищо общо със стопа на коли и човек трябва да има страшно здрави нерви, за да практикува стоп на лодки :) Ще пиша повече за това, когато имам време, надявам се скоро да се махнем от този остров, че вече станахме за жителство направо! Днес правим 30 дни откакто сме на път. И 15 дни откакто сме заклещени в Сейнт Мартин :)
Абонамент за:
Публикации (Atom)